Paimion Haka ry:n uusi lehti julkaistu
25.4.2018 15:15 Uutiset / Jaoston pääsivusto

Paimion Haka ry:n uusi lehti julkaistu

Paimion Haka ry:n uusi uutislehti on julkaistu! Uudessa julkaisussa on tarkoitus jatkossa tiedottaa joukkueiden kuulumisista, seuran kampanjoista ja tulevista tapahtumista. Tarkoituksena on parantaa seuran tiedotusta jäsenistölle. Lehden tuottajana toimii jalkapallon miesten edustusjoukkueen joukkueenjohtaja Tara Jaakkola. Jaakkolan mukana lehteä ovat olleet kiitettävästi tekemässä eri joukkueiden toimijat. Juttuja ja aiheita voi tarjota osoitteeseen paimionhaka.edustus@gmail.com

PAIHAFOORUMI on luettavissa netissä Issuu-sivuston pohjalla ja ensi viikosta alkaen muutamina printtiversioina muunmuassa Hakan kioskilla ja paimiolaisissa liiketiloissa. Lehden on tarkoitus ilmestyä jatkossa neljä kertaa vuodessa. Seuraavan numero ilmestyy näillä näkymin heinäkuussa.

Lue lehti täältä!


   
Lisää uutisia
Paimion Haka ry
Kategoriat